1998 yılında Bayrampaşa’da faaliyete giren Özel Bayrampaşa Hastanesi fiziki alt yapısını, akademik ve uzman kadrosunu, tıbbi cihaz teknolojilerini yenileyerek, güvenilir, ulaşılabilir ve tercih edilen özel hastane olma misyonu ile Rami merkezde yeni yerinde Özel Rami Hastanesi olarak hizmete başladık.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Vizyonumuz

Teknolojik yenilikleri takip ederek, uzman kadromuz ile kaliteli hizmet anlayışımızla etik değerlerimize bağlı kalarak hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, insan odaklı bir yaklaşımla, hastalarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kuruluşu olarak hizmet sunmaktır.

Hedeflerimiz

Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, Sağlık sektöründe istihdam yaratmak, İhtiyaca uygun hizmet vermek, Hizmet verdiğimiz tüm insanlara hastalıkta ve sağlıkta yüksek yaşam kalitesi sağlamak, Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak, Nitelikli ve etkili sağlık hizmeti için kalite ve akreditasyon çalışmalarını takip etmek.

Değerlerimiz

Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı Adil bir sağlık hizmeti Yeniliklere açıklık Tıbbi etik kurallara bağlılık Hasta ve çalışan haklarına saygılı Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir sağlık hizmet sunumu.