Rami Hastanesi

Hemen Randevu Al!

+90 212 581 33 33

Rami Hastanesi

Rami Hastanesi

1998 yılında Bayrampaşa’da faaliyete giren Özel Bayrampaşa Hastanesi fiziki alt yapısını, akademik ve uzman kadrosunu, tıbbi cihaz teknolojilerini yenileyerek, güvenilir, ulaşılabilir ve tercih edilen özel hastane olma misyonu ile Rami merkezde yeni yerinde Özel Rami Hastanesi olarak hizmete başlamış bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Cuma Mah. Talimhane Cad. No:13 Rami, Eyüpsultan, 34055 Eyüp/İstanbul

+90 212 581 33 33

info@ramihastanesi.com

Kurumsal

14 +

Yıllık Tecrübe

Kurumsal

Rami Hastanesi

Özel Rami Hastanesi, kurumsal bilgiler sayfasıdır.

Rami Hastanesi

41

Hastanemizde bulunan Tıbbi Birim sayısını gösterir.

Rami Hastanesi

24

Bugün gerçekleşecek toplam Randevu sayısını gösterir.

Rami Hastanesi

19

Hastanemizde bulunan Hekim sayısını göstermektedir.

Rami Hastanesi

6

Toplam Sağlık Rehberi konularımızın sayısını gösterir.

Yönetim Kurulu Başkanımız

Hastanemizin bugünkü şeklini alması için yoğun bir tempo içerisinde çalışmış olan Kamil Çolak bey'i ve mesajını bu alanı takip ederek görüntüleyebilirsiniz.

Misyon, Vizyon, Hedef, Değerler

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, sağlık sektöründe iş imkânı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Teknolojik yenilikleri takip ederek, uzman kadromuz ile kaliteli hizmet anlayışımızla etik değerlerimize bağlı kalarak hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, insan odaklı bir yaklaşımla, hastalarımızın kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı sağlık kuruluşu olarak hizmet sunmaktır.

Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, Sağlık sektöründe istihdam yaratmak, İhtiyaca uygun hizmet vermek, Hizmet verdiğimiz tüm insanlara hastalıkta ve sağlıkta yüksek yaşam kalitesi sağlamak, Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak, Nitelikli ve etkili sağlık hizmeti için kalite ve akreditasyon çalışmalarını takip etmek.

Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı Adil bir sağlık hizmeti Yeniliklere açıklık Tıbbi etik kurallara bağlılık Hasta ve çalışan haklarına saygılı Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir sağlık hizmet sunumu.

Rami Hastanesi

Tıbbi Yönetim

Hastaneminiz tüm Tıbbi Birimleri büyük bir özveri ve titiz çalışmlalar ile hastalara hizmet vermektedir.

Rami Hastanesi

Hastanemizin tanıtım videosunu bu alandan izleyebilirsiniz. Bu video Rami Hastanesi için özel hazırlanmıştır.