Rami Hastanesi

Hemen Randevu Al!

+90 212 581 33 33

Rami Hastanesi

Rami Hastanesi

1998 yılında Bayrampaşa’da faaliyete giren Özel Bayrampaşa Hastanesi fiziki alt yapısını, akademik ve uzman kadrosunu, tıbbi cihaz teknolojilerini yenileyerek, güvenilir, ulaşılabilir ve tercih edilen özel hastane olma misyonu ile Rami merkezde yeni yerinde Özel Rami Hastanesi olarak hizmete başlamış bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Cuma Mah. Talimhane Cad. No:13 Rami, Eyüpsultan, 34055 Eyüp/İstanbul

+90 212 581 33 33

info@ramihastanesi.com

Kurumsal

Başhekim

Kıymetli Misafirlerimiz ve SaygıdeğerKonuklarımız,

Farklı bir anlayışla Eyüp/Rami Meydanda sizlerle 01 Eylül 2020’den beri sizlerle buluştuk ve beraberiz. Sizlerin güvenini kazanarak SağlıkHizmetlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yılların tecrübesini güçlü hekim ve hemşire kadromuzla sizlere aktarıyoruz. Tüm çalışanlarımızla beraber, teknolojik yeniliklere açık olan hastanemizde, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan anlayışımızla, siz misafirlerimize güler yüzle, güvenilir bir tarzda hizmet sunmayı amaç edindik.

Gayemiz ve hedefimiz, ilk önce sizlerin memnuniyeti ve Sağlık hizmet kalitemizin sürdürülebilir olmasıdır.Bu süre zarfında bizlere destek veren tüm halkımıza ve emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.Hastanemizin şehrimize, ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.

Sizlerin her daim yanımızda olduğunuzu biliyoruz.Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hepimize ve hepinize olsun.

Başhekim

Randevu Alanı

Bu alanı kullanarak randevu alabilirsiniz.