Rami Hastanesi

Hemen Randevu Al!

+90 212 581 33 33

Rami Hastanesi

Rami Hastanesi

1998 yılında Bayrampaşa’da faaliyete giren Özel Bayrampaşa Hastanesi fiziki alt yapısını, akademik ve uzman kadrosunu, tıbbi cihaz teknolojilerini yenileyerek, güvenilir, ulaşılabilir ve tercih edilen özel hastane olma misyonu ile Rami merkezde yeni yerinde Özel Rami Hastanesi olarak hizmete başlamış bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Cuma Mah. Talimhane Cad. No:13 Rami, Eyüpsultan, 34055 Eyüp/İstanbul

+90 212 581 33 33

info@ramihastanesi.com

Kurumsal

Başhekim

Saygıdeğer Hastalarımız, değerli dostlarımız,

01 Eylül 2020 günü açılışı yapılan hastanemizin, siz değerli dostlarımızın tedavilerinde ve takibimizdeki özenimizle  tanınırlık düzeyi giderek artmıştır. Sizlerin güveni ve katılımcılığınızla sağlık hizmetlerindeki kalitemiz giderek artan bir ivme göstermektedir.  Tecrübeli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadromuzla, güncel teknolojiyi takip eden ameliyathane donanımı, tıbbi tanı cihazlarımızla sizlere daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet vermeyi görev biliyoruz. Tüm çalışanlarımızla beraber, çevreye duyarlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan anlayışımızla, siz misafirlerimize güler yüzle, güvenilir bir tarzda hizmet sunmayı amaç edindik.

Gayemiz ve hedefimiz, ilk önce sizlerin memnuniyeti ve sağlık hizmet kalitemizin sürdürülebilir olmasıdır. Açılışı yaptığımız günden bu güne kadar bizlere destek veren, olumlu yada olumsuz geri dönüşleriyle bizlerin kaliteli hizmet sunumunda yol göstericimiz olan tüm halkımıza ve emeği geçen herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

Sizlerin her daim yanımızda olduğunuzu biliyor,  bizlerin de her zaman sizden aldığımız bu güvenle birlikte hizmet aşkıyla dolu olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler hepimize ve hepinize olsun.

Başhekim

Randevu Alanı

Bu alanı kullanarak randevu alabilirsiniz.